Current Status
Not Enrolled
Price
Free
Get Started

Zapraszamy na serię wykładów dotyczących ENDOMETRIOZY – choroby, która we współczesnych czasach dotyka co 10 kobietę w wieku reprodukcyjnym na świecie, a jej diagnozowanie potrafi zająć nawet 10 lat. 

Wykłady prezentują i sprawdzają wiedzę, która stanowi dla pacjentek oręż w walce z chorobą, która nieprawidłowo leczona potrafi odebrać możliwość normalnego funkcjonowania i planowania macierzyństwa. 

Tajniki endometriozy poznacie Państwo, dzięki specjalistom z 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SP ZOZ we Wrocławiu, który realizuje – finansowany przez Miasto Wrocław – program pn. „Endometrioza, choroba kobiet w każdym wieku. Plan na życie z endometriozą”.

 Zaprezentujemy wykłady ginekologa onkologa, psychologa, dietetyka, fizjoterapeuty oraz naukowca zajmującego się sprawami zaburzeń prokreacji i ich leczeniem.

 Zachęcamy do skorzystania z nich wszystkie Panie chorujące na endometriozę oraz diagnozowane w kierunku tej choroby, ale również te z Pań, które borykają się z bólem podczas menstruacji i dotąd nie znalazły na niego wyjaśnienia, ani skutecznej pomocy, aby się go pozbyć.

 Zapraszamy również dorosłych członków rodzin pacjentek z endometriozą oraz osoby, którym ich zmagania z chorobą nie są obojętne.

Szkolenie zawartość

Wykład 1 - Dieta
Wykład 2 - Wsparcie Psychologa
Wykład 3 - Zasady leczenia endometriozy
Wykład 4 - Jak rozpoznać swoją płodność
Wykład 5 - Kompleksowa opieka w centrum doskonalenia diagnozowania i leczenia endometriozy
Wykład 6 - Fizjoterapia w endometriozie