Current Status
Not Enrolled
Price
Free
Get Started

Zapraszamy na serię wykładów dotyczących ENDOMETRIOZY – choroby, która we współczesnych czasach dotyka co 10 kobietę w wieku reprodukcyjnym na świecie, a jej diagnozowanie potrafi zająć nawet 10 lat.  

Wykłady prezentują i sprawdzają wiedzę, która będzie Państwu pomocna w pracy z pacjentkami będącymi w trakcie diagnozowania lub też leczenia endometriozy. 

Swoja wiedzą, a przede wszystkim wieloletnim doświadczeniem w leczeniu endometriozy i postępowaniu z pacjentkami na nią cierpiącymi podzielą się z Państwem specjaliści  z 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SP ZOZ we Wrocławiu, który realizuje – finansowany przez Miasto Wrocław – program pn. „Endometrioza, choroba kobiet w każdym wieku. Plan na życie z endometriozą”. 

Zaprezentujemy wykłady ginekologa onkologa, urologa, psychologa, endokrynologa, dietetyka oraz przedstawimy doświadczenia, które w ramach realizowanych przez nas programów zdobyli pracujący w 4. Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SP ZOZ we Wrocławiu fizjoterapeuci.

Na początku i na końcu każdego wykładu znajdziecie Państwo test pozwalający sprawdzić, jak wzbogaciła się Państwa wiedza o endometriozie. Zachęcamy do  wypełnienia testu. Będzie to okazja do utrwalenia sobie najbardziej przydatnych informacji.

Szkolenie zawartość

Wykład 1 - Dietetyka
Wykład 2 - Endokrynolog
Wykład 3 - Urolog
Wykład 4 - Ginekolog - Onkolog
Wykład 5 - Psycholog
Wykład 6 - REHABILITACJA dla personelu medycznego